Namų kvapai ir žvakės iš Izraelio:

Apgaubk savo kasdienybę namų kvapų aromatais

Kvapų galia tokia magiška! Jie daro stiprią įtaką mūsų emocijoms, suteikia džiaugsmo, jaukumo ir ramybės jausmą. Namų kvapai mus gali nukelti į malonius prisiminimus ir nuteikti saldžioms svajonėms. Susikurk savo namuose išskirtinę atmosferą, apgaubk kasdienybę kvapų aromatais ir mėgaukis maloniais pojūčiais kiekvieną dieną.

SPRING PARFUME HOUSE kvapai garsėja savo kokybe ir užburiančiais aromatais. Gamintojas kilęs iš Izraelio ir jau nuo 1999 metų specializuojasi prabangių namų kvapų bei aromatinių žvakių srityje.

Namų kvapai

Stilingo dizaino namų kvapai ir namų kvapų rinkiniai ne tik sukurs malonią atmosferą, bet ir suteiks jūsų namams norimą interjero akcentą.

Namų kvapų asortimentas mūsų parduotuvėje

Čia atrasite kiekvienai nuotaikai tinkamus kvapus, kurie leis mėgautis namuose praleistu laiku.

Siūlome namų kvapus bei namų kvapų rinkinius, kokoso vaško žvakes ir prie jų tinkančius veidrodinius padėklus.

Pasirinkti galite iš gausybės aromatų. Atskiri namų kvapai yra parduodami įvairiose talpose nuo 100 ml iki 700 ml, o namų rinkinius sudaro namų kvapai, namų kvapai ir žvakė(-s) arba namų kvapai, žvakė(-s) ir veidrodinis padėklas. 

Atskiri namų kvapai su lazdelėmis

Lengvi gėlių namų kvapai

 • „White Flower Gold“
  Namų kvapas yra parduodamas 340 ml talpos stikliniame grafine, lelijų, jazminų, pakalnučių, magnolijų ir tuberozų gama.
 • „Frosted Orchid Gold“
  180 ml buteliukas, orchidėjų ir akai uogų namų kvapai su lazdelėmis.
 • „White Flower Gold Flakes“
  Stikliniame 700 ml grafine užrakinti slypi lelijų, jazminų, pakalnučių, magnolijų ir tuberozų namų kvapai su aukso dulkėmis.
 • „Private Amber & Spice“
  110 ml arba 700 ml  sodrus ir sunkus namų kvapas su imbiero, gvazdikėlių, muskato riešuto, kardamono ir cinamono prieskoniu.
 • „White Flower Sea Shells“
  Šiam lelijų, jazminų, pakalnučių, magnolijų ir tuberozų namų kvapui suteiktas išskirtinis dizainas, 280 ml stiklinio grafino dugnas nusėtas smulkiomis jūros kriauklėmis.
 • „Orchid Seduction Gold“
  100 ml auksinio dizaino buteliuke glūdi orchidėjų namų kvapas, kuriam sunkumo prideda saldi vanilė.

Gaivūs citrusiniai namų kvapai

 • „Flower Of The Alps Sea Shells“
  Prabangūs citrinžolės prieskonių turintys namų kvapai 300 ml stikliniame grafine, kurio dugne guli kriauklės nuo jūros kranto.
 • „Verbena Sea Shells“
  Stiklinio 150 ml talpos grafino dugnas nuklotas jūros kriauklėmis, juntamos verbenų, citrinžolės, pelargonijų, muskuso natos.
 • „Capri Summer Rose Gold“
  Citrusų, švelnios lelijos ir sodraus muskuso aromatas 170 ml talpos balto ir rausvo dizaino marmuro imitacijos buteliuke. 

Sunkūs salsvi namų kvapai

 • „French Musk Gold Flakes“
  Muskuso ir ciklamenų prabangus namų kvapas su aukso dulkėmis 300 ml stikliniame grafine. 
 • „Essence of Gold“
  180 ml aukso spalvos buteliukas su salsvu ir sunkiu iriso bei muskuso kvapu.
 • „Marble Mulberry Silk“
  Švelnus ciklameno ir frezijų namų kvapas, kuriam sunkumo prideda salsvas muskusas. 170 ml buteliukas juodas ir auksinis marmuro imitacijos dizainas.

Namų kvapai iš Izraelio

Mūsų namų kvapai atkeliauja iš Izraelio su kruopščiai paruošta aromatų formule. Kiekvienas jų yra itin ilgai išliekantis ir maloniai mainosi derančioje gamoje.

Namų kvapų rinkiniai

Gėlių kvapai

 • „Spring White Flower Gold Flakes“
  Lelijų, jazminų, pakalnučių, magnolijų ir tuberozų namų kvapas trijose talpose – du buteliukai po 180 ml ir 100 ml bei stiklinis 700 ml grafinas su aukso dulkėmis.
 • „Orchid Seduction Rose Flakes“
  Lengvas orchidėjų ir saldžios vanilės namų kvapas 150 ml stikliniame grafine bei tokio paties aromato 160 g kokoso vaško žvakė.
 • „White Flower Gold“
  Lelijų, jazminų, pakalnučių, magnolijų ir tuberozų aromatas aukso elementais puoštame 180 ml buteliuke  340 ml grafine, tokio paties aromato 240 g žvakė ir šešiakampis veidrodinis padėklas – 30×30 cm.
 • „White Flower Rose Gold“
  Lelijų, jazminų, pakalnučių, magnolijų ir tuberozų aromatas rausvo aukso dizaine – 170 ml namų kvapas, 2 žvakės po 160 g ir šešiakampis veidrodinis padėklas 30×30 cm.
 • „White Flower“ ir „Frosted Orchid
  Kokoso vaško 240 g žvakė „White Flower“ ir namų kvapas 500 ml „Frosted Orchid” ant veidrodinio keturkampio 30x18x5 cm aukso spalvos padėklo.
 • „White flower rose gold“
  Rausvojo aukso spalvos namų kvapo rinkinį sudaro 170 ml lelijų, jazminų, pakalnučių, magnolijų ir tuberozų kvapai, tokio paties aromato 160 g žvakė bei 80g „Orchid Seduction“ žvakė ant šešiakampio padėklo, 28×19 cm.
 • „White flower Silver“
  Sidabro spalvų gama išskleidžia lelijų, jazminų, pakalnučių, magnolijų ir tuberozų žiedlapius jūsų namuose, 100 ml namų kvapas ir 160 g žvakė.
 • „White Flower Rose Gold“
  Rausvojo aukso spalvos 170 ml namų kvapo buteliukas ir 160 g žvakė namus pripildys lelijų, jazminų, pakalnučių, magnolijų ir tuberozų aromatais.

Citrusiniai

 • „Royal Tea Rose Marble“
  Balto marmuro dizaino 170 ml namų kvapas ir tokio paties aromato 160 g žvakė skleidžiasi citruso, greipfruto, žaliosios jazminų arbatos bei muskuso natomis.

Sunkūs salsvi kvapų rinkiniai

 • „Amber & Spice Private“
  Nepriekaištingo juodo dizaino rytietiško prieskonio 700 ml namų kvapo grafinas ir tokio paties aromato 240 g kokoso vaško žvakė ant veidrodinio keturkampio 30x18x5 cm padėklo.

 • „Dark Fashion Private“
  Baltos ir žemiškos juodos spalvos dizainas ant keturkampio veidrodinio padėklo, 30x18x5 cm. Gaivus 180 ml namų kvapas ir 400 g žvakė.

 • „Patchouli Levander Vanilla Silver“
  Dizaine dominuoja sidabro tonai ir žvilgesys. Rinkinį sudaro pačiulio, levandos ir vanilės namų kvapas trijose talpose – buteliukuose po 100 ml ir 180 ml bei stikliniame 700 ml grafine.

Visi namų kvapų rinkiniai mūsų parduotuvėje dera tarpusavyje tiek savo dizainu, tiek aromatais, todėl net ir įsigiję kelis gaminius iš skirtingų linijų lengvai juos pritaikysite tame pačiame namų interjere.

Rinkinius sudaro tik aukščiausios kokybės namų kvapai, kokoso vaško žvakės ir įvairių dydžių veidrodiniai padėklai.

Kvepiančios žvakės

Mūsų siūlomos žvakės yra pagamintos su natūraliu kokosų vašku.

Kokosų vaškas

Kokosų vaškas yra laikomas vienu geriausių naudoti namuose, nes deginant tokias žvakes išsiskiria mažiau suodžių. Jis taip pat dega ilgiau ir tolygiau nei paprastos parafino žvakės.

Kodėl rinktis?

Kvepiančios žvakės su kokosų vašku gerai išlaiko aromatą, kvepia net ir nedegdamos. Žvakės su kokosų vašku yra sveikesnės, nes degdamos išskiria mažiau anglies monoksido – bekvapių, tačiau pavojingų dujų.

 • „Frosted Orchid Private“
  Kvepianti orchidėjų ir akai uogų žvakė permatomame rausvojo aukso atspalvio indelyje 10×10 cm.
 • „Private Amber & Spice“
  Cilindriniame juodosios linijos dizaino indelyje atrasite rytietiškais prieskoniais dvelkiančią kokoso vaško žvakę, 240 g.
 • „Champagne On Ice Private“
  Greipfruto, gėlių ir Chardonnay rūšies vynuogių aromato žvakė permatomame rausvojo aukso spalvos indelyje, 10×10 cm.
 • „White Flower Gold“
  Kvepianti žvakė cilindriniame aukso spalvos indelyje uždegta skleidžiasi lelijų, jazminų, pakalnučių, magnolijų ir tuberozų aromatais, 240 g.

Išsirinkite kokosų vaško žvakes ir mėgaukitės jums patinkančiais aromatais.

Veidrodiniai padėklai

Siūlome keturkampius ir šešiakampius veidrodinius padėklus, kiekvienas gali būti rausvojo arba geltonojo aukso spalvos.

Tokie padėklai atrodo prabangiai, ant jų yra dedamos žvakės, namų kvapai.

Namų kvapai su lazdelėmis

Lazdelės namų kvapuose yra naudojamos kaip difuzorius. Aliejus ar kitoks kvapusis skystis suvilgo lazdelę kildamas aukštyn jos porėta arba vamzdine struktūra, o pasiekęs viršų išsisklaido ore.

Kaip greitai ir kaip intensyviai aromatas pasklinda kambaryje priklauso nuo lazdelės tipo. Jos gali būti natūralios – bambukinės arba rotango palmės – ir pluoštinės, pagamintos iš poliesterio ir medvilnės.

Kokias lazdeles pasirinkti?

Kvapas greičiausiai ir intensyviausiai išsisklaido per pluoštines lazdeles, lėčiau per rotango palmės, o lėčiausiai ir silpniausiai – per bambukines.

Bambukinės ir rotango lazdelės

Bambukinės lazdelės kaip ir rotango palmės turi vamzdinę struktūrą. Jeigu rotango palmės lazdelės viduje matyti vientisi vamzdeliai, tai bambukinėje jie yra perskirti skersinėmis bambuko sienelėmis. Dėl šios priežasties kvapas kyla lėčiau.

Pluoštinės lazdelės

Pluoštinės lazdelės buvo specialiai sukurtos atlikti difuzoriaus funkciją, todėl jų porėta struktūra aromatas kyla greitai. Jos yra gaminamos įvairių spalvų ir derinamos prie namų kvapų dizaino.

Mūsų parduotuvėje rasite juodos, baltos, rausvojo ir geltonojo aukso spalvos pluoštines lazdeles.

Ką daryti, jeigu namų kvapai susilpnėjo?

Jeigu jaučiate, kad namų kvapas susilpnėjo, bet buteliuke jo vis dar yra, pamėginkite lazdeles apversti arba pakeisti jas naujomis.

Prabangūs namų kvapai

Mūsų namų kvapų gamintojas sukūrė daugybę išskirtinio dizaino linijų, kurios namams suteikia prabangos jausmą.

Kolekcijose dominuoja aukso, rausvojo aukso, blizgi juoda spalvos ir natūralaus akmens, marmuro imitacijos. Namų kvapai yra pateikiami grakščiuose stikliniuose grafinuose ir stilinguose buteliukuose.

Jūsų laukia prabangūs namų kvapai –

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top