Eteriniai aliejai - akimirksniu Jus nuneš į svajingų jausmų sūkurį

Mūsų siūlomi kvapieji-aromatiniai ir natūralūs eteriniai aliejai puikiai tiks naudoti su oro drėkintuvu. Įlašinkite keletą eterinio aliejaus lašelių į oro drėkintuvą ir mėgaukitės svajingu aromatu namuose, kuris ne tik atpalaiduos, bet ir stiprins sveikatą. 

Eterinių aliejų rinkiniai

SPRING kvapieji aliejai

Eteriniai aliejai

Išsirinkite savo mėgstamus aliejus pagal jų naudą ir savybes. Nesate tikri, kuris produktas jums tinka labiausiai? Skaitykite toliau ir sužinokite, kas yra kvapusis, aromatinis ir eterinis aliejus bei kuo jie skiriasi.

Aliejų asortimentas mūsų parduotuvėje

Mūsų parduotuvėje rasite prabangių kvapiųjų ir natūralių eterinių aliejų bei aliejjų rinkinių.

Eteriniai aliejai

Eterinių aliejų rinkiniai

 • Mist
  Rinkinį sudaro levandų, apelsinų, arbatmedžio, eukalipto, pipirmėtės, citrinžolės eteriniai aliejai. Tai gaivūs, dezinfekcinių savybių turintys kvapai.

 • BeNatu
  Šį rinkinį sudaro saldūs vanilės, gaivūs jazminų ir tonizuojantys citrusų eteriniai aliejai.

 • Orchard
  Gaivūs ir dezinfekuojantys eukalipto, arbatmedžio ir levandos eteriniai aliejai. Šis rinkinys padės atsipalaiduoti, suteiks energijos

 • BeNatu

  Citrusinių vaisių, bergamočių, citrinos kvapo eterinius aliejus jungia ta pati citruso nata, kuri ne tik padės mažinti nuovargį, bet ir valys orą.

Kvapieji aliejai

 • White Flower“

  Lelijų, jazminų, pakalnučių, magnolijų ir tuberozų kvapusis aliejus.

 • Iris and bergamot

  Kvapusis aliejus su citruso natų turinčiomis bergamotėmis ir saldžiais irisais

 • Peach Delight
  Saldus  ir lengvas kvapusis aliejus su persikais.

 • Secret Garden
  Gaivios rožių ir melionų pagrindinės natos su salsva vanile.

 • Velvet Charm
  Sunkus ir salsvas kvapusis aliejus su muskuso natomis

 • Poppy Crush
  Lengvas pavasarinis kvapas, kuriame pajusite aguonų žiedus, braškes, kriaušes, rožes ir bergamotę.

 • Fresh rain
  Patiks tiems, kuriuos vilioja nulyto lietaus kvapas. Gaivumo šiam kvapiajam aliejui prideda bijūnų natos.

Kuo skiriasi eterinis aliejus, aromatinis aliejus ir kvapusis aliejus?

Pradėję ieškoti eterinių aliejų, elektroninių parduotuvių lentynose pastebėsite ne tik juos. Kaip ir eteriniai, aromatiniai bei kvapieji aliejai pasižymi maloniu kvapu, tačiau visi šie produktai skiriasi ne tik savo kaina, bet ir cheminėmis savybėmis.

Pagal natūralumą juos galime surikiuoti nuo visiškai natūralaus – tai eterinis aliejus – iki sintetinių priedų turinčio kvapiojo aliejaus. Nepaisant to, tiek kvapusis, tiek aromatinis ir eterinis aliejus gali būti naudojami tokiais pačiais tikslais. Kada kokius rinktis?

Eterinis aliejus

Eterinis aliejus yra išgaunamas distiliuojant augalus vandeniu arba vandens garais. Šiam procesui gali būti naudojami gėlių, medžių, krūmų žiedai, stiebai, lapai ir šaknys. Išsiskyrę koncentruoti aliejai išsaugo stiprų augalo aromatą, gydomąsias ir kitokias savybes. Užtenka vos šlakelio, kad galėtumėte mėgautis visa jų teikiama nauda.

Aromatinis aliejus

Natūralus aromatinis aliejus yra aliejų mišinys. Tai tas pats eterinis aliejus, tik mažiau koncentruotas, nes jo sudėtį papildo įvairūs baziniai aliejai, kurių aromatai išskaido kvapą į daugybę natų. Jie yra ne tokie stiprūs kaip eteriniai, todėl gali puikiai tikti jautresniems žmonėms.

Rinkdamiesi aromatinį aliejų, atkreipkite dėmesį į tai, kas jo viduje. Kai kurie gali būti papildyti sintetinėmis medžiagomis, todėl jų nauda ne tokia kaip  natūralių. Gamtoje randamų augalų aliejų mišinys gali sukurti neatrastus aromatus, kurie yra subtilesni nei gryni koncentruoti eteriniai aliejai.

Šie produktai buvo sukurti siekiant sumažinti eterinių aliejų intensyvumą ir paįvairinti kvapų gamą. Jeigu norite malonaus kvapo, sklindančio namuose visą dieną, aromatiniai aliejai jums tikrai patiks.

Kvapusis aliejus

Tai mažiausiai natūralus produktas iš visų trijų, tačiau jis gali pasiūlyti ir daugiausiai įvairovės. Laboratorijoje susintetinti kvapai, arba aliejų mišinys yra išgaunami siekiant atrasti tokius derinius, kurių gamtoje nerasi. Jie kainuoja mažiau nei natūralus eterinis aliejus, nes nepasižymi augalo gydomosiomis ir kitokiomis savybėmis.

Toks aliejus yra intensyvaus ir labai malonaus kvapo, jį galima garinti mūsų siūlomuose oro drėkintuvuose.

Kaip naudoti aliejus?

Kvapieji ir eteriniai aliejai yra naudojami aromaterapijoje, įkvepiant. Jų negalima nuryti. Prisiminkite, kad eterinio aliejaus pakaks lašelio ar dviejų, nes jis yra itin koncentruotas. Drąsiau naudoti galite aromatinius aliejus, kurių sudėtyje dažniausiai yra ne daugiau 2 proc. eterinio aliejaus. Tiek kvapusis, tiek eterinis aliejus gali būti garinamas su mūsų parduotuvėje siūlomais difuzoriais, jie neužkemša filtro ir yra tirpūs vandenyje.

Kuo naudingi eteriniai aliejai?

Įkvepiant eterinius aliejus yra stimuliuojama limbinė sistema – smegenų dalis, atsakinga už elgseną, emocijas, kai kuriuos atminties formavimo procesus – galbūt todėl kvapai sužadina prisiminimus. Limbinė sistema taip pat prisideda prie biologinių funkcijų, tokių kaip kvėpavimas, širdies susitraukimo dažnis, kraujospūdis ir dėl to kai kurie žmonės sako, kad eteriniai aliejai teigiamai veikia jų savijautą.

Aliejų įvairovė

Eterinių aliejų derinimas

Eteriniai aliejai turi vieną aromatą – tokį, kokį skleidžia ir augalas, iš kurio jie yra išskirti. Kartais gali būti sudėtinga nuspręsti, kurį aliejų rinktis, todėl paprasčiausia vadovautis tokia taisykle – visi natūralūs aliejai derės tarpusavyje.

Citrusai suteiks žvalumo po ramiųjų levandų, jazminai subtiliai prigesins bergamotę, o vanilės saldumas uoslei bus tikra atgaiva po visų tonizuojančių kvapų. Kad ir kuriuos aromatus įsigysite, galėsite drąsiai eksperimentuoti.

Kvapiųjų aliejų derinimas

Kitaip yra su kvapiaisiais aliejais. Jų sudėtyje yra užtektinai skirtingų aromatų, kuriuos jums paruošia gamintojas, todėl jų maišyti nepatartina. Pasimėgavę vienu kvapu, galbūt norėsite padaryti pertrauką, kad galėtumėte pajusti visas kito aliejaus natas. Kvapieji aliejai suteikia daugiau įvairovės viename buteliuke, kai tuo tarpu eterinių aliejų naudą patirsite išmėginę kuo daugiau skirtingų koncentratų.

Jūsų laukia geresnė savijauta ir jaukesni namai, išsirinkite savo aliejų –

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top